zdj Kancelaria prawna Warszawa, Katowice - prawnik, adwokat, radca prawny Warszawa - optymalizacja podatkowa Budowa oczka wodnego Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań Mikropigmentacja skóry głowy Warszawa


Strony związane z hasłem 'szkolenia':

 • narzędzia lean manufacturing »

  Obszar szkoleń personalnych jest obecnie pewnego typu rynkiem, gdzie należy rywalizować z jak najlepszą ofertą. Wskutek tego nasza firma stale ulepsza swoje metody działania, by zdobyć uznanie w oczach klientów. Nasza zakład pracy skupia się w zasadzie działaniach mających doprowadzić do poprawy efektów w danej jednostce pracy lub dziale. Stawiamy na fachowość oraz szczególne podejście do każdego petenta i jego oczekiwań. Wśród naszych obowiązków jest też outsourcing, doradztwo, jakość żywności podyplomowe i optymalizacja. Wszystkie te działania prowadzą do modyfikacji na lepsze w twojej przedsiębiorstwie. Więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki, gazetki promocyjne z całej Polski. »

  Polskaulotka. pl to największa i najlepsza wyszukiwarka promocji, super ofert jakie możesz znaleźć w sklepach na terenie całej Polski. Tu znajdziesz zawsze aktualne ulotki reklamowe, oferty promocyjne, katalogi i gazetki sklepów z najróżniejszych branż z każdego województwa polskiego. Odnajdziesz wszystko czego potrzebujesz w najlepszej i najniższej cenie. Dodatkowo odnajdziesz informacje gdzie i kiedy dana promocja się odbywa. Dzięki nam masz 24 godzinny dostęp do przeglądu na bieżąco niskich ceny na produkty z branż takich jak gastronomia, agd, rtv, sklepy dla dzieci, oferty marketów czy dyskontów i supermarketów oraz kosmetyki, z drogerii, perfumerii. Produkty takie jak odzież, spodnie, piękną sukienkę czy buty w rozsądnej niskiej i bardzo promocyjnej cenie znajdziesz za pomocą tylko kilku kliknięć. To naprawdę proste. Sprawdź sam jakie to proste!

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • ceny transferowe »

  Firma, której strona www to Instytut Cen Transferowych to indywidualna jednostka badawcza świadcząca usługi w kwestii analiz finansowych dla przedsiębiorstw powiązanych, funkcjonujących w ramach międzynarodowych a także krajowych grup kapitałowych. Zamiarem Instytutu jest także udostępnianie raportów branżowych, które opisują konkretne wskaźniki finansowe podmiotów gospodarczych w danym sektorze. Wykonywane są także zestawienia statystyczne danych finansowych spółek, które funkcjonują na terenie Polski w ramach międzynarodowych grup kapitałowych. Organizowane są także warsztaty a takżei szkolenia z analizy porównawczej. www. ict. org. pl. Zadzwoń lub napisz.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Nasza firma oferuje przeróżne szkolenia biznesowe np. profesjonalne szkolenia dla farmaceutów albo szkolenia techniki sprzedaży. Oferujemy w dodatku pisanie projektów unijnych. Troszczymy się o wdrażanie skutecznych rozwiązań, które są prywatnie dostosowane do oczekiwań naszych klientów. Wszystkie wiadomości są umieszczone na stronie www. Nasze usługi są realizowane w stosownych zespołach, które są stworzone pod kątem danego zagadnienia. Nasi specjaliści wiedzą, iż każde zlecenie wymaga osobistego podejścia. W danym zadaniu są zatrudnione osoby, które odznaczają się dużym doświadczeniem, mają ponadto dobrą znajomość danej branży.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • MBO »

  Przedsiębiorstwo reinfuss. pl prowadzi szkolenia z zakresy HR. Na naszej stronie www promujemy najnowsze propozycje szkoleniowe, , których celem jest zapoznanie kursantów z podstawami HR, MBO. Organizujemy specjalistyczne kursy w zakresie zasobów ludzkich. Podwyższanie oceny pracowników i lepsza organizacja pracy to podwyższone zyski i doskonalsza skuteczność pracy. Z tego powodu tak ważne jest kierowanie zasobami ludzkimi. Portal reinfuss. pl to doznana kadra, wieloletnie szkolenia. Zapraszamy.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • sale szkoleniowe Warszawa »

  Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Zajmujemy się realizacją szkoleń własnych, a także dla firm zewnętrznych. Posiadamy bardzo dobrze wyposażone sale szkoleniowe, w pełni przystosowane do realizowania szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych. Oferujemy kompleksową obsługę, dobraną do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Długoletnie doświadczenie oraz kompetencje naszych pracowników umożliwiają oferowanie doskonałej jakości usług. Polecamy: sale szkoleniowe Warszawa www. sale-warszawa. pl.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak uzyskać pewność siebie »

  Silesia Toastmasters to miejsce w którym opanujesz praktyczne umiejętności: przemawianie i występy publiczne; autoprezentacja; odpowiadanie na gorące pytania, które stanowią przygotowanie do interview. To również szkolenia w praktyce z komunikacji, mowy ciała i emisji głosu. Dzięki temu dowiesz się, jak uzyskać lub poprawić pewność siebie, oraz jak pokonać własną tremę i strach przed ludźmi, gdy trzeba zabrać publicznie głos. Prowadzimy również klub anglojęzyczny, czyli warsztaty z przemawiania i występowania po angielsku (public speaking). Obejmujemy swym zasięgiem nie tylko Katowice, ale również cały Górny Śląsk.

  Zapraszamy na naszą stronę!

  Data dodania: 15 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z Kanban | SzkoleniaKanban.pl »

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat profesjonalnie przeprowadzanych szkoleń z metodologii Kanban to świetnie trafiłeś!

  Ta japońska metoda pracy zadaniowej sprawi, że od teraz każde, nawet najbardziej skomplikowane i złożone zagadnienie nie sprawi Ci najmniejszych problemów.

  Dowiedz się więcej o Kanban i zapisz się na szkolenie na naszej stronie!

  Data dodania: 11 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z PHP | phpwebmaster.pl »

  Jesteśmy pasjonatami języka PHP. By dowiedzieć się więcej o tajnikach tego języka wejdź na Naszą stronę!

  Znajdziesz tu nowinki, porady a także informacje o tym jak zapisać się na profesjonalne szkolenie z tak popularnego obecnie języka PHP. Z chęcią przekażemy Ci swoją wiedzę i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

  Data dodania: 11 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z JavaScript | e-java.pl »

  Jeśli tak jak my jesteś miłośnikiem Javascriptu to idealnie trafiłeś!

  Ten język to nasza pasja, uwielbiamy zgłębiać jego tajniki. Wieloletnie doświadczenie pomogło nam założyć stronę na której dzielimy się nowinkami, wiadomościami oraz poradami na temat programowania w Javascripcie.

  Dodatkowo chętnie przekazujemy naszą wiedzę dalej na profesjonalnie prowadzonych szkoleniach. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 12 2015 · szczegóły wpisu »


Regulamin
Jak dodać wpis?
Najnowsze
Popularne
Najlepsze
Przyjaciele
Mapa katalogu
Kontakt