zdj Kancelaria prawna Warszawa, Katowice - prawnik, adwokat, radca prawny Warszawa - optymalizacja podatkowa Budowa oczka wodnego Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań Mikropigmentacja skóry głowy Warszawa


Strony związane z hasłem 'Blachy':

 • rury stalowe »

  Rynek produkcji blach i wyrobów stalowych od wielu lat przeżywa bum, są to materiały na które nigdy nie zabraknie ewentualnych nabywców. Rozwijające się techniki dostarczają coraz to więcej rozwiązań o ile chodzi o kształt czy także stop z którego zrobione są detale. Największym zainteresowaniem w całej branży cieszą się takie materiały jak: metale kolorowe czy blachy żaroodporne. Całą gamę towarów oprócz typowymi prętami, szynami, ceownikami, dwuceownikami uznajemy za coś dostępne od za każdym razem, w tej chwili firmy produkujące te detale oferują również wyroby krat pomostowych. Sterowane komputerowo linie produkcyjne dają coraz większą precyzję w wykonywanych elementach a co za tym idzie można wykonywać coraz bardziej niełatwe konstrukcje metalowe. Spółki w wielu sytuacjach spełniają nietypowe prośby, zapotrzebowania klientów i oferują coś co kilka lat temu było jeszcze niemożliwe do stworzenia. Warto korzystać z ofert niedużych korporacji które posiadają podpisane umowy i odbierają towar wprost z linii produkcyjnej huty a następnie docinają czy też modyfikują wszystko na potrzeby nabywcy.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby stalowe »

  Cortez Sp. z o. o. pomaga spółkom produkcyjnym zabezpieczyć materiały w dziale logistycznym. Mamy w swoje ofercie usługę pakowania maszyn i urządzeń do transportu drogowego, lotniczego i morskiego włącznie z zabezpieczeniem antykorozyjnym na czas transportu i magazynowania. Produkujemy skrzynie drewniane z certyfikatem fitosanitarnym zgodnym z ISPM15. W swojej ofercie posiadamy wiele produktów i usług.
  Taśma Stalowa Zimnowalcowana przeznaczona do wiązania kręgów stali, pakowania palet.
  Zapraszamy na stronę w celu zapoznania się z ofertą!

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blachy »

  Avanti obejmuje swoimi działaniami tereny w małopolsce, ale posiada również nabywców z całej Polski choć też z poza granic Polski. Firma oferuje pełny asortyment metali, a ponadto stali nierdzewnej. Firma bierze na własne barki transport zamówionych produktów, które zostały zamówione. Zapewniamy miłą i sympatyczną atmosferę współpracy, tak ażeby klient był usatysfakcjonowany na każdym etapie współpracy. Obsługa nabywcy błyskawicznie odpowiada na najbardziej nawet trudne zapytania.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie »

  Netmet jest pasażem handlowym dla firm, które współpracują lub chcą podjąć współpracę z firmą Cynkmet. W pasażu Netmet każda firma może założyć swój własny sklep z asortymentu branży stalowej lub z nią powiązanych.

  Firma CYNKMET OBERMOSER - jest najlepszym miejscem do zakupu drutu, bednarki i instalacji odgromowych. Na polskim rynku zajmujemy się zaopatrywaniem hurtowni i mniejszych odbiorców w wyroby ocynkowane, potrzebne w budownictwie, a także w blachę w kręgach i arkuszach. Stale poszerzamy naszą ofertę, a ciągle rosnąca liczba klientów potwierdza, że nasze wyroby spełniają ich oczekiwania.

  W naszej ofercie znajdują się :

  Elektryka dla domu, elektryka dla przemysłu, blachy, cięcie poprzeczne, cięcie wzdłużne, foliowanie, wyroby hutnicze, cięcie laserem, rynny, systemy odgromowe, bednarka, drut, akcesoria odgromowe, skrzynie, transport morski, transport lądowy, transport lotniczy, opakowania specjalne, stal, blachy w kręgach, blachy płaskie, taśmy stalowe, zabezpieczenia antykorozyjne, folia VCI, folia PE, papier VCI, docieplenia budynków, elewacje, tynki elewacyjne, farby

  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »


Regulamin
Jak dodać wpis?
Najnowsze
Popularne
Najlepsze
Przyjaciele
Mapa katalogu
Kontakt