zdj Kancelaria prawna Warszawa, Katowice - prawnik, adwokat, radca prawny Warszawa - optymalizacja podatkowa Budowa oczka wodnego Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań Mikropigmentacja skóry głowy Warszawa


Internetowy sklep rowerowy, hurtownia sportowa, gryfy, hantle, rower, akcesoria - Sporti

Internetowy sklep rowerowy, hurtownia sportowa, gryfy, hantle, rower, akcesoria - Sporti Zapraszamy na stronę naszej internetowej hurtowni sportowej - Sporti. U nas znajdziesz szeroki wybór akcesorii, części rowerowych, hantli, hula hop, gryfów prostych lub łamanych.

Sklep sportowo – rowerowy sporti. pl jest własnością sporti. pl Sp. z o. o. Działalność w dziedzinie handlu internetowego rozpoczęliśmy w roku 2010.

Dzięki konsekwentnemu podejściu i podążaniu za najnowszym trendami w chwili obecnej posiadamy jeden z największych na rynku asortyment rowerowy, ponad 10 tys. pozycji. Specjalizujemy się w sprzedaży internetowej sprzętu i akcesoriów sportowych, a także tych przeznaczonych do siłowni i na fitness.

Nasza silna pozycja to efekt konsekwentnego podejścia i dbałości o każdego Klienta. Odbicie jakości świadczonych przez nas usług możecie Państwo przeczytać w opiniach wystawianych przez samych Klientów.

Zawsze staramy się dostosować do Państwa sugestii, jak i aktualnych wymagań rynku. Pozwala nam to podążać za najnowszymi trendami, a naszym kontrahentom - kupować pożądane produkty w korzystnej cenie.

Każdy produkt w naszym sklepie jest dokładnie opisany i opatrzony stosowną ilością zdjęć przedstawiających jego wygląd. Nasz dział logistyczny sprawdza każdy z nich jeszcze przed wysyłką - zarówno pod względem stanu, jak i jakości wykonania.

Żadne Państwa pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Towary dostarczamy kurierem dpd, Pocztą Polską i do Paczkomatów InPost. Osobom z miasta Rzeszowa (gdzie mieści się nasza siedziba) oferujemy opcję odbioru osobistego.

Szczegóły strony www.sporti.pl:

  • ID: 4025
  • Tytuł: Internetowy sklep rowerowy, hurtownia sportowa, gryfy, hantle, rower, akcesoria - Sporti
  • URL: www.sporti.pl
  • PageRank: